Home News Contact About

استایل دانشجویی فقط با 5 نکته جذاب و ساده + تصویر

عکس دختر دانشجو

شروع دانشگاه مانند هر سال تحصیلی دیگری با هیجان های خود همراه است. یکی از این هیجان ها خصوصا برای دانشجویان دختر، انتخاب یک استایل و ظاهر مناسب برای شروع ترم جدید است. نکاتی وجود دارد که علاوه بر آن که می تواند شما را خاص و شیک نشان دهد به اعتماد بنفس شما در دانشگاه کمک بزرگی خواهد کرد.

ادامه این مقاله را در وی وان بخوانید:

مانتوهای کبریتی | یک انتخاب غیر تکراری

عکس مانتو کبریتی
مانتوهای کبریتی پاییزی

اخیرا پارچه های مخمل و کبریتی در ترکیب با چرم و پارچه های دیگر، مورد توجه طراحان مد امسال قرار گرفته است. از این رو این مدل پارچه یکی از بهترین گزینه های انتخاب برای پاییز و زمستان و نیم سال اول و دوم تحصیلی می باشد. البته باتوجه به ترند استایل پاییز و زمستان 2023، کاپشن چرم و مانتو چرمی نیز جز تاپ استایل های دانشجویی 1401 نیز می باشد. شما میتوانید از مانتوهایی که پارچه کبریتی و چرم طبیعی یا مصنوعی با یکدیگر ترکیب شده اند استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

نیم بوت های نبوک | استایل دانشجویی پاییز 1401

عکس نیم بوت نبوک دارچینی
نیم بوت های نبوک

نیم بوت های چرم امسال در ترند استایل پاییز 2022 قرار گرفته است. اما در مورد استایل دانشجویی این مورد کمتر مورد استقبال قرار می گیرد و دلیل آن نگهداری و مراقبت های ویژه چرم طبیعی است که عمر محصول با ارزش شما را می تواند کاملا تضمین کند. اما نبوک ها یا همان چرم اشبالت شامل این این مراقبت ها با اینن سخت گیری نمی شوند. نبوک ها شیک اند. عمری برابر با چرم دارند و مراقبت های راحت تری را شامل می شوند. دانشجوها می توانند از کفش های چرم یا نیم بوت های نبوک استفاده کنند و استایل خود را در بازه سنی خود حفظ کنند.

همچنین بخوانید:

شلوار های مام فیت و بگ | استایل دانشجویی 2023

شلوار مام فیت و بگ هرساله جز ترند های دانشجویی است اما لازم است تا قوانین پوشیدن و استایل کردن آن را به خوبی بدانید تا دچار اشتباه نشوید. شلوار های بگ مناسب مانتو های بلند نیست. اگر دارای قد متوسط هستید و دوست دارید که قد خود را بلند تر نشان دهید از شلوار نیم بگ استفاده کنید و مانتو بالای زانو را انتخاب کنید. لازم است بدانید که استفاده از شلوار های بگ به منظور ایجاد استایل اسپرت است. پس نیم بوت های کلاسیک و کفش های چرمی اصلا مناسب این مدل شلوار نمی شود و لازم است که از کفش های اسپرت، کتونی، اسکیچرزها و … کمک بگیرید. اما در مورد شلوارهای مام فیت و مام استایل می توانید از نیم بوت و کفش های کلاسیک و چکمه های چرمی با خیال راحت استفاده کنید.

عکس شلوار مام فیت
شلوار مناسب استایل اسپرت دانشجویی

استایل دانشجویی در چارچوب قوانین دانشگاه | مقنعه

عکس دختر با استایل دانشجویی
مقنعه دانشجویی

مقنعه های سه گوش راحت ترین نوع مقنعه در استایل دانشجویی است. درست است که مقنعه های دانشجویی، خاص دانشگاه طراحی شده اند اما با محدودیت هایی همراه است. مثلا با مقنعه دانشجویی نمی توانید مدل موی چتری و سایر مدل موهای مختلف را امتحان کنید. این مقنعه مناسب استایل دانشجویی با حجاب می باشد.

اکسسوری :

اکسسوری ها از مهم ترین ملزومات یک استایل بی نقص هستند. در استایل دانشجویی اکسسوری ها سهم بیشتری از خودنمایی را به خود اختصاص می دهند زیرا کاربرد آن ها مثل انواع مختلف کیف چرم زنانه ، کوله پشتی زنانه و … بسیار مورد توجه دانشجویان دختر و پسر است. در ادامه به نمونه ای از اکسسوری های مهم دانشجویی اشاره می شود:

عینک ها

عینک ها در قشر دانشجو به وفور دیده می شوند. عینک دودی یا طبی هر کدام دارای قوانین استایل خود هستند که باید رعایت شوند. مانند:

  • عینک آفتابی را انتخاب کنید که مناسب صورت شما باشد. عینک خلبانی و عینک های آیینه ای مناسب تفریحات و مسافرت های جاده ای است. از استفاده این عینک ها در دانشگاه و استایل رسمی پرهیز کنید.
  • رنگ پوست خود را انتخاب کنید. درصورتی که پوست شما گرم است از عینک های کم رنگ و در صورتی که پوست شما دارای تنالیته سرد است از عینک های تیره تر استفاده کنید.
  • در استایل عینک های طبی ، شیشه ای می توانید از بند های فانتزی نگهدارنده استفاده کنید که اخیرا ترند در اکسسوری ها قرار گرفته است.
  • اگر لباس های شما دارای زرق و برق و ترکیبات طلایی و براق زیادی است از فریم های عینک تاحد امکان ساده استفاده کنید.

کیف و کوله پشتی:

کیف های دانشجویی کیف های بزرگی هستند. معمولا کوله پشتی ها انتخاب بهتری از کیف های نسبتا بزرگ برای دانشجویان هستند اما برخی ترجیح می دهند طبق استایل رسمی خود از کیف های چرمی استفاده کنند. دانشجویان پسر معمولا از کیف اداری مردانه استفاده می کنند زیرا هم ظاهر آن ها را رسمی خواهد کرد و هم می توانند از مزایای استفاده از اکسسوری های چرمی بهرمند شوند.
کوله های چرمی دیگر گزینه برای انتخاب خانم ها هستند کوله های چرمی نرم اند و جای استفاده از کتاب و لبتاپ ها با ابعاد مختلف دارند. همچنین می توانند ظاهر شما را در دانشگاه لوکس نشان دهند که الویت هر دختری می تواند باشد.

5 نکته طلایی استایل دانشجویی

محدودیت های استایل دانشجویی علاوه بر قوانین دانشگاه، انتخاب سخت یک استایل تمام وقت است. نکات زیر به شما کمک می کند که در چارچوب قوانین دانشگاه استایل خود را انتخاب کنید و بازهم خاص بنظر برسید:

  •  یک استایل دخترانه دانشجویی شامل مقنعه و مانتو و شلوار مناسب است و طبق قوانین از پوشیدن روسری و شال پرهیز کنید.
  • طبق قوانین دانشگاه ، پوشیدن مانتوهای رسمی مدنظر قرار می گیرد اما با توجه به قوانین خاص دانشگاه خود می توانید مانتوهای مختلف را نیز انتخاب کنید.
  •  شلوارها به طور کلی در استایل دانشجویی شامل محدودیت نمی باشند اما چیزی که مناسب یک استایل تمام وقت است شلوارهای آزاد مثل نیم بگ ، بگ و مام استایل می باشد.
  • ست کردن اکسسوری ها مانند عینک، کفش و… به شما کمک می کند که استایل یونیک خود را به طور دلخواه بسازید.

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله مطالعه می کنید: