Home News Contact About

7 ترند استایل پاییزی 2022 که شما را جذاب تر از همیشه نشان میدهد!

7 ترند استایل پاییزی 2022 که شما را جذاب تر از همیشه نشان میدهد!

ترند استایل پاییزی 2022 چیست؟ علیرغم این واقعیت که احتمالاً امسال فقط یک هشتم از کمد لباس های تابستانی خود را پوشیده اید، اکنون زمان آن رسیده است که تغییر بزرگی را به استایل خود بدهید. همانطور که فصل به سرعت تغییر می کند، اغلب ما را در وضعیتی قرار می دهد که چه بپوشیم؟ و چطور بپوشیم؟ به همین دلیل است که ما این نکات ساده مد پاییزی را به اشتراک می گذاریم تا با رعایت جزیی ترین نکات، ظاهری شیک و جذاب داشته باشید.

7 ترند استایل پاییزی 2022 را در وی وان بخوانید:

ترند استایل ها همواره فصل به فصل تکرار می شوند اما همواره وجود دارند. همه می دانید که در فصل پاییز اگر در مکانی زندگی می کنید که سرد و مرطوب است، باید پوشیدن ژاکت یا پالتو بلند را در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید کت‌ها، ژاکت‌های کشباف، مانتو های بارونی و ژاکت‌های سنگین‌تر خوش بافت را نیز بپوشید. اگر می‌خواهید لباسی همیشگی داشته باشید که بتوانید بارها و بارها آن را بپوشید بدون اینکه خراشی بردارد، روی یک کت چرمی حساب باز کنید.

ترند استایل های پاییز و زمستان 2022

 

همچنین هودی ها برای هر نوع هوایی عالی هستند. ولی حتما شما یک کمد پر از لباس‌های گرم زیبا دارید اما نمی‌دانید وقتی هوا سرد می‌شود چگونه آن‌ها را بپوشید؟ قطعا برخی نکات خیلی کلی هستند و شما به چیزهای بیشتری برای انتخاب هوشمندانه استایل خود نیاز دارید چراکه ظاهر شما بخشی از شخصیت شماست، لیستی از ترند استایل پاییز 2022 به شما کمک می کند تا در بیرون به طور منحصرفرد ظاهر شوید:

پلیور یقه اسکی سفید ، ساده و مینیمال | ترند استایل پاییز 2022

پلیور یقه اسکی سفید
پلیور سفید برای استایلی ساده و مینیمال

یک پلیور سفید کامل کننده ترند استایل شما در میان انبوهی از لباس ها و اکسسوری های مختلف شماست. این همان چیزی است که نه قدیمی می شود و نه میتوان از آن دل کند. یک پلیور سفید یقه اسکی  را میتوان با انواعی از کت ها و پالتوهای پاییزی و زمستانه امتحان کرد. همچنین این پلیور در استایل خانم ها با یک سارافن خنثی میتواند سبکی جذاب ، منحصر بفرد و بااین حال ساده را برای شما بچیند.

ترکیبی از آفتاب و برف | ترند استایل پاییز 2022

 لباس زمستانی +تابستانی
ترکیبی از آفتاب و برف

یک لباس زمستانی را با لباسی تابستانی ست کنید. پاییز زمانی است که نه سرمای زمستان را دارد و نه گرمای تابستان، پس میتوان از لباس های میان این دو فصل نیز استفاده کرد. از اصول اولیه استایل زمستانی مانند ژاکت ها، یقه اسکی، کاپشن های بادی و شلوارهای مخملی استفاده کنید. برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد، تاپ‌های هوای خنک، مانتوهای نخی، لباس های بافتنی نازک یا یک تیشرت نخی ست کنید.

پافر و کت های اورسایز همیشگی | ترند استایل پاییز 2022

کت های اورسایز
کت اورسایز بلند مخصوص استایل خیابانی

پافر ها همواره محبوب بوده اند به طوری که امسال هم جزو ترند استایل پاییز 2022 هستند. کت های اورسایز به ظاهر و استایل شما جلوه دیگری می بخشند. البته به یاد داشته باشید که برای انتخاب پافر یا کت اورسایز حتما آن ها را با سایز خود هماهنگ کنید و قد لباس را متناسب با قد خود انتخاب کنید. قطعا پافر و کت اورسایز نباید خیلی بلند و خیلی کوتاه باشند. لباس های بافتنی و بافت نازک با رنگ های مکمل یا متضاد همراه پافر و کت به استایل شما جذابیت چند برابری میدهند.

چکمه و بوت جیر | ترند استایل پاییز 2022

چکمه و بوت جیر
بوت و نیم بوت جیر از ترند استایل های 2022

وقتی هوا سردتر شد، وقت آن است که صندل های خود را با  بوت و چکمه تعویض کنید این یکی از نشانه های آمدن سرما و  زمستان به سمت کمدتان است. نیم بوت های جیر، چکمه های پاشنه دار تا زانو یا چکمه های چرمی را با یک لباس تابستانی، دامن جین یا مانتو بلند برای ظاهری بی نظیر، شیک و مرتب ست کنید.

 

رنگ های خنثی پاییزی | ترند استایل پاییز 2022

رنگ های خنثی پاییزی
رنگ های پاییزی فقط منوط به زرد و قرمز نیست.

رنگ های پاییزی برای مناظر و درختان عالی به نظر می رسند، اما این ایده که باید کمد لباس خود را متناسب با فصل، هر سه ماه رنگ آمیزی کنید، قطعا منسوخ شده و هدف ما نیست. لازم نیست نارنجی سوخته بپوشید یا چکمه های خود را زرد انتخاب کنید. صرفا رنگ هایی را بپوشید که احساس عالی بودن و گرما به شما می دهند. اگر در تمام تابستان برای غلبه بر گرما از رنگ های روشن استفاده می کردید، اکنون وقت آن است که رنگ های تیره تر، پخته تر و خنثی مثل خاکستری، نوک مدادی، شتری، سرمه ای و… را امتحان کنید!

چرم ها، شروع استایل لاکچری | ترند استایل پاییز 2022

استایل چرم لاکچری
برای ظاهری شیک محصولات چرمی را به سبک خود اضافه کنید.

همیشه چکمه های چرم مشکی پاشنه دار، کفش چرم براق و کت و کاپشن چرم نمادی از استایل لاکچری و شکوهمندی شخصیت های مهم و برجسته بوده است. اینکه کاپشن چرم خود را با تیشرت سفید امتحان کنید یا کیف چرم زیبا را با پالتو بلند خود ست کنید به سلیقه شما برمیگردد اما محصولات چرمی همواره یکی از مفیدترین و جذاب ترین نوع استایل و فشن بوده و خواهد بود، ضمن آن که به دلیل ضد آب بودن و ماندگاری بالا بسیار مناسب استفاده در روزهای سرد و بارانی پاییز و زمستان است. پس حتما از آن در استایل شخصی خود در تمام فصول سال استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

8 ترفند مخفی تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی + تصویر

 

انواع بافت همواره نرم، جذاب و دلگرم کننده | ترند استایل پاییز 2022

لباس بافت نرم ، جذاب و دلگرم کننده
لباس های بافتنی در پاییز همیشه بهترین گزینه هستند.

همیشه هوای سرد را با لباس های بافت و بافتنی می شناسیم. در واقع بافت ها همواره گرم اند، مدل های متنوعی دارند و به راحتی در دسترس اند. بسیاری از لباس های جانبی نیز مانند شال گردن، کلاه و دستکش نه تنها شما را گرم نگه می دارند، بلکه به راحتی می توان آنها را برای زمانی که روزها گرم می شوند کنار گذاشت. پوشیدن دستکش های جیر یا چرمی را در نظر بگیرید. اگر در آب و هوای گرم تری زندگی می کنید یا به کامواهای پشمی حساسیت دارید از دستکش های چرمی استفده کنید.

شومیز های رنگی | ترند استایل پاییز 2022

شومیز های رنگی تاثیر بسیار زیادی در هماهنگی رنگ های استایل شما دارند. شومیز ها که اغلب مناسب استایل دخترانه اند در ترند استایل پاییز 2022 این سبک لباس های محبوب میتوانند استایل رسمی شما را به یک استایل کژوال و غیر رسمی تبدیل کنند. به عبارت دیگر از آنجایی که شومیزها میتوانند در مهمانی های دوستانه بسیار مورد توجه قرار گیرند اما در یک موقعیت رسمی اصلا مناسب نیستندو در ترند استایل پاییز 2022 این آیتم می تواند تاثیر بسیار زیادی در واژگونی سبک پوشش شما بدون توجه یه سایر آیتم های دیگر به خودی خود عمل کند.

 

شلوار مام استایل |  ترند استایل پاییز 2022

مام استایل ها شهرت جهانی دارند و در هیچ فصلی نمی توان آن ها را کنار و دور از سایر لباس های کمد گذاشت. شلوارهای مام استایل که نوعی از شلوار جین ولی با محبوبیت بیشتر را شامل می شوند امسال در لیست ترند استایل پاییز 2022 حضور پررنگی دارند. شلوار های مام استایل با کت و کاپشن های کوتاه چرمی یا برزنتی می توانند با رنگ های مکمل ظاهری بسیار منحصربفرد را در میان رنگ های پاییزی برای شما فراهم کنند.

 

 

صندل های بندی |  ترند استایل پاییز 2022

با اینکه همه صندل های خود را در فصول سرد سال فراموش می کنند. اما این بار صندل های بندی پاییزی در لیست ترند استایل پاییز 2022 حضور دارند. البته مخالفان زیادی در مقابل این آیتم جذاب وجود دارد چراکه در هوای بارانی و رطوبت بسیار زیاد پاییز اصلا مناسب نمی باشد اما با این حال در نواحی که آب و هوای سرد و خشک بر آنها غالب است میتوان استفاده نمود.

 

لایه لایه بپوشید

لباس های خود را لایه لایه بپوشید. این یعنی بجای اینکه یک لباس گرم و سنگین بپوشید، آن ها را به قسمت های مختلفی تقسیم کنید تا تعویض آن ها در مکان هایی که دمای آن ها متفاوت است، راحت باشد. واقعیت این است که دمای هوا در پاییز به شدت نوسان می کند. صبح ها سرد، بعدازظهرها گرم و عصرها دوباره خنک و رو به خشکی خواهد بود. اگر تمام روز در محل کار یا دانشگاه هستید، ممکن است زمان تعویض لباس خود را نداشته باشید. بهترین راه برای مدیریت این موضوع، پوشیدن لایه‌ لایه است که می‌توانید با گرم‌تر شدن روز آن‌ها را بردارید. این روند به شما کمک می کند که استایل های مختلفی را امتحان کنید و حتی از لباس های نازک، تابستانی، بهاری و… استفاده کرده و تنوع ویژه ای به ظاهر خود ببخشید.

 

ترند استایل پاییز 2022 چیست؟

بسته به نوع آب وهوا هر ناحیه که نوع و سبک پوشش خاص خود را می پذیرد. استایل های … مثل دامن های پلیسه ، لباس های اورسایز و… در ترند استایل پاییز 2022 قرار دارند.

اکسسوری های ترند پاییز 2022 چیست؟

اکسسوری دنیای بسیار وسیعی را در هر فصل از سال به خود اختصاص می دهد. اما در ترند پاییز امسال کیف و کفش چرم به یک استایل سبکی از لاکچری بودن را می افزایند.

 

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله مطالعه می کنید: