Home News Contact About

ترند استایل زمستان 2023 | این لباس ها را فقط در زمستان امسال باید بپوشید!

عکس استایل زمستانی

ترند استایل زمستان 2023 چیست؟ قطعا شما هم با آمدن زمستان و فصل سرد به دنبال لباس های گرم و مناسب این فصل هستید. البته لباس های زمستانه باید ضمن محافظت از سرما و گرم بودن مناسب استایل دلخواه شما هم باشند. این دلیلی است که ترند استایل ها هرساله برای هر فصل به کمک شما می آیند تا بتوانید در مورد ظاهر خود در این فصل تصمیم بگیرید.

ترند استایل زمستان 2023 لیستی از لباس ها و ترکیبی از سبک های مختلف مد و پوششی است که هر مرد و زن خوش سلیقه ای را راضی می کند.

رنگ های ترند استایل زمستان 2023:

رنگ ها دومین انتخاب ما بعد از پسندیدن مدل لباس هستند. هر سال به طور خاص؛ سال میلادی و سال شمسی رنگ مخصوص به خود را دارند که مد و پوشاک آن سال را تحت تاثیر خود قرار می دهند. برای مثال سال 2022 رنگ very pery و امسال در سال 2023 به طور ویژه با شروع سال میلادی 2023 رنگ انتخابی شرکت پنتون جز رنگ های ترند و پر طرفدار خواهد بود.

البته بسیاری از رنگ ها وجود دارند که مختص سال خاصی نیستند اما استفاده از آن ها در زمستان به استایل شما کمک زیادی می کنند. رنگ های زیر به طور خاص جز ترند استایل زمستان 2023 می باشند.

شتری

این طیف از قهوه ای که به قهوه ای زمستانی مشهور است. زیرا بیشتر در مورد پالتو ها و پافرهای خاص به کار میرود. این رنگ از چرم طبیعی گاوی الهام گرفته شده ابتدا به این دلیل که اکسسوری های لاکچری شامل کیف و کفش چرم طبیعی می شد و به طبع پالتوها و لباس هایی در این سبک و مدل وارد بازار طراحی مدو پوشاک شد.

 

مشکی

بالاتر از سیاهی ، رنگی نیست. مشکی از مهم ترین رنگ های استایل در حوزه مد است. ولی انتخاب آن در فصل زمستان به دلیل جذب انرژی نور و گرما در طی روز می باشد. داشتن لباس های مشکی هیچگاه قدیمی نخواهد شد چراکه جز رنگ هایی است که همیشه مورد توجه بوده و از جذابیت بالایی برخوردار است.

سرمه ای

زمستان برفی را در نظر بگیرید که پس زمینه ای سفید را در عکس هایتان ایجاد می کند. رنگ سرمه ای علاوه بر تیره بودن که خواص خود را در فصول سرد نشان میدهد یک ترکیب عالی برای عکاسی در روزهای سرد و برفی زمستان است.

طوسی

اگر میخواهید لباس هایی انتخاب کنید که سالهای زیادی آن را بپوشید رنگ طوسی به عنوان یک رنگ خنثی در تمام سال به شما کمک خواهد کرد. البته معمولا از رنگ طوسی در اکسسوری ها و کیف و کفش استفاده می شود که بتوان در چند فصل متناوب از آن ها به طور خاص استفاده کرد. نکته دیگری که از رنگ طوسی باید به خاطر بسپارید این است که ست کردن این رنگ خنثی با سایر رنگ ها بسیار آسان است و طیف رنگ بسیار زیادی را می توانید با آن امتحان کنید.

ترند استایل زمستان 2023 را در وی وان بخوانید:

دستکش چرمی

برای اینکه پوست دستان شما در زمستان خشک و پوسته نشود نیاز به یک دستکش زمستانه دارید. دستکش های بافتنی همیشه گرم و   همیشگی برای زمستان اند اما دوام زیادی ندارند. معمولا دستکش های کاموایی با چندبار شستشو هویت اولیه و کیفیت نخ خود را از دست میدهند. جایگزین این مشکل در ترند استایل زمستان 2023 دستکش چرمی هست. این دستکش ها در هر دو مدل مردانه و زنانه وجود داشته و عمر طولانی تری نسبت به سایر پارچه ها دارند.

 

دستکش ترند استایل 2023
دستکش چرمی

پالتوهای اورسایز

لباس های اور سایز و در کل سبک اور سایز در هر فصلی طرفداران خود را دارد. پالتوها با فصل زمستان از کمدها خارج می شوند و قبل از بهار به جای خود بازمی گردند. پالتوهای اور سایز یک انتخاب جدید برای شروع سال میلادی است. پالتوهای اور سایز را می توانید با انبوهی از لباس های خود تست کنید.پالتوهای اور سایز بلند مردانه و زنانه کمک زیادی می کند تا قد شما بلند تر از آنچه که هست به نظر برسد و این مدل پالتو به دلیل استفاده از پارچه بیشتر ، گرما زیاد تری به شما میدهد. همچنین دیگر نگران کوچیک تر یا از سایز خارج شد لباس خود نباشید زیرا آن ها همواره اندازه شما خواهند بود!

 

عکس دختر با پالتو خاکستری
پالتو اورسایز

 

دامن پلیسه

دامن های پلیسه استایلی بود که سالها پیش دررو به افزایش و محبوبیت بود اما این بار دوباره دامن های پلیسه به ترند استایل زمستان 2023  بازگشته است. البته پوشیدن دامن و شلوار دامنی های پلیسه شاید برای زمستان سرد مناسب نباشد. همه چیز به آب و هوا برمیگردد بسیاری از مناطق دارای روزهای آفتابی و گرم و معتدلی در زمستان هستند. با این حال پوشیدن جوراب شلواری های ضخیم یا جوراب شلواری های گرم به شما در حفظ استایل و گرما کمک بسیار زیادی می کنند. دامن های پلیسه به همراه کیف چرم زنانه می تواند استایلی لاکچری را برای شما فراهم کند.

 

عکس دختر با دامن پلیسه
دامن پلیسه

بافت های ضخیم

بافت ها جز زمستانی ترین لباس های کمد شماست. آن ها همواره گرم و نرم اند و از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. کلاه، شال گردن، دستکش و پلیورهای بافتنی مخصوص پاییز و زمستان اند. اما در زمستان به بافت ها و پلیورهای ضخیم تری نیاز دارید. میتوانید از بافت ها و مانتوهای کاموایی بلند کمک بگیرید و یا پلیورهایی با کاموا و نخ ضخیم تر استفاده کنید. البته امروزه پالتوهای کوتاهی از جنس کتان وجود دارند که ظاهری نرم و پارچه ضخیمی دارند و مناسب پوشیدن در زمستان اند.همچنین بافت های نازک و ظریف از ترند استایل پاییز 2022 بوده است.

 

چند لباس بافتنی
بافت های ضخیم مناسب ترند استایل زمستان 2023

مانتو چرمی

مانتو چرم هر ساله جز ترند استایل های فصول سرد هستند. امسال نیز مانتو زنانه چرم به ترند استایل زمستان 2023  حضور دارد. مانتو و کت و کاپشن چرم همواره یک انتخاب همیشگی اند چون خاصیت دوام ، گرما ، خاص بودن و شیک و لاکچری بودن را به صورت یکپارچه به ظاهر شما اضافه می کنند. همچنین محصولات چرمی نیاز به شستن مداوم ندارند اما نگهداری از آن ها اصول و روش خود را میطلبد.

همچنین بخوانید:

دختر با مانتو چرمی
استایل مانتو چرم

ترکیب نیم بوت و شلوار جین

ترکیب یک نیم بوت جیر قهوه ای با شلوار جین آبی یک استایل لاکچری و هماهنگ را می سازد که از هارمونی و تعادل ویژه ای در مورد رنگ های گرم و سرد می سازد. این ترکیب مخصوص کسانی است که از رنگ های تیره و متضاد یا با کنتراست بالا به شدت دوری می کنند. چه آقا هستید و چه یک خانم سخت پسند، یک تنالیته از قهوه ای گرم به همراه شلوار جین به شما کمک می کند که در موقعیت های رسمی و دوستانه بسیار شیک ظاهر شوید.

عکس نیم بوت با استایل جین
ترکیب نیم بوت با شلوار جین

کاپشن های کوتاه

مگر می شود که کاپشن ها را در فصل زمستان امتحان نکرد؟ کاپشن ها اولین گزینه ای است که در مقابل سرما در ذهن می آیند ولی مدل های مختلف آن هر سال تغییر می کند. برای مثال زمستان 2022 کاپشن ها و پافرهای بلند رکورد پرفروش ترین لباس های زمستان را زد. در حالی که ترند استایل زمستان 2023 کاپشن های کوتاه و جلیقه های پفی محبوب اند و مرد استقبال قرار گرفته اند. پوشیدن یک بافت یا یقه اسکی سفید با شلوار جین به جلوه بهتر کاپشن کوتاه در رنگ های مختلف به شما کمک بسیار زیادی می کنند.

عکس دختر با کت و کاپشن کوتاه زمستانی
کاپشن کوتاه زمستانی

شال های ابریشمی

اگر عادت به پوشیدن کلاه ندارید یا فکر می کنید که زیبا بودن مدل موهای شما باارزش تر از پوشیدن کلاه های مختلف است. شال های گرم پشمی و ابریشمی را انتخاب کنید. این استایل از زمان های بسیار دور وجود داشته است اما امروزه نیز انتخاب بسیاری از افراد است. شال های ابریشمی علاوه بر گرما دارای لطافت خاصی است همچنین پارچه های ابریشمی دارای بافت بسیار ظریفی است که از فشار بر روی موها جلوگیری کرده و باعث شکستگی ساقه مو یا بهم ریختگی مدل موهای شما نخواهد شد.

عکس دختر با شال زمستانی
شال های ابریشمی مناسب زمستان

کفش ها

کفش ها از مهم ترین المان های یک استایل هستند. کفش های مختلفی وجود دارند که در موقعیت های مناسب مورد استفاده قرار می گیرند این مدل کفش ها معمولا علاوه بر یک کفش روزمره یا کفش های عادی اند. اما در ترند استایل زمستان 2023 کفش ها با یک شوک در مد و استایل رو به رو هستند. بوت و نیم بوت از جمله کفش های ترند در فصول سرد می باشند. چکمه های بلند نیز حرف زیادی برای در زمستان بودن دارند اما بر اساس استایل ها یمختلف و ترند شرکت های طراحی مد، چکمه های بلند پاشنه تخت ترند امسال زمستان 2023 خواهند بود این مدل چکمه ها که بازگشتی به استایل و دوران کلاسیک است مناسب استایل محبوب شما مثل استایل های مینیمال و یا استریت می باشد.

 

کیف

همواره گفته شده که کیف ها چیزی بیشتر از یک اکسسوری معمولی اند. معمولا برای خرید یک کیف ممکن است با مدل های مختلفی رو به رو شوید. کیف اداری مردانه، کیف چرم زنانه، کیف چرم مردانه که هر کدام در دسته خود دارای تنوع بسیار زیادی اند. هر سال مدل های زیادی برای هر فصل از انواع کیف و کفش ترند می شود و در ویترین مغازه ها به فروش می رسد. اما ترند استایل زمستان 2023 در مورد این اکسسوری محبوب و حیاتی چیست؟ کیف های استایل چرمی و کیف های ترکیب چرم و برزنت امسال در زمستان جز ترند اکسسوری زمستان 2023 است که شاید در نگاه اول این انتخاب بسیار جوان پسند به نظر بیاید، اما ارزش امتحان کردن آن را در هر فصلی دارد.

 

پیراهن های کلاسیک قرن نوزده

حتما شما هم پس از تماشا فیلم های سیاه سفید دهه نوزده به  استایل یک دست و همگانی مورد توجه شما هم بوده است. امسال در ترند استایل زمستان 2023 شاهد بازگشت آیتم های زیادی از این قرن به سال 2023 هستیم. پیراهن های کلاسیک از این دست آیتم های بازگردانده شده است این پیراهن ها که در طرح بازسازی شده بر اساس فرهنگ مد هر کشور بازسازی به شکل مانتو های اور سایز و شومیز هایی با سبک زمستانی و طرح کلاسیک دهه نوزده افزوده شده است.

 

ترند استایل زمستان 2023 چیست؟

به طور کلی 10 استایل رایج در زمستان امسال مثل استایل جین، استریت و استایل چرمی لاکچری و … جزء استایل های ترند شده در زمستان 2023 می باشد.

رنگ ترند زمستان و سال جدید میلادی 2023 چیست؟

باتوجه به اینکه هنوز شرکت های طراحی مد و دیزاین پوشاک به توافق قطعی نرسیده اند اما انتظار می رود که رنگ آبی بلوبری به لیست انتخابی امسال نزدیک باشد.

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

این مقاله رو در یکی از شبکه های اجتماعی زیر با بقیه به اشتراک بذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آنچه در این مقاله مطالعه می کنید: